اولیایی:

AFC همه چیز را در مورد باشگاه‌های ما می‌داند

عضو کمیته صدور مجوز حرفه‌ای گفت: کنفدراسیون فوتبال آسیا خودش شرایط باشگاه‌های ما را می‌داند و خود هواداران هم از شرایط آگاه هستند.

به گزارش ورزش برخط از ایرنا، «کاظم اولیایی» دوشنبه شب در گفت و گویی تلویزیونی اظهار داشت: کسی که ساختار فدراسیون و کمیته را نمی‌شناسد و نمی‌داند سهیل مهدی رییس کمیته مسابقات سازمان لیگ فوتبال تمام مدارک را به کمیته می‌دهد، نباید در خصوص این مساله صحبت کند.

وی ادامه داد: دوگانگی عجیبی در این مورد وجود دارد. وقت مردم را نگیرید. همه می دانند این دو باشگاه کلی مشکل دارند. چون این آقا (مجید صدری) می خواهد حکم مدیرعاملی بگیرد، تمام معایب را نادیده می گیرد.

وی ادامه داد: سال های قبل کلی جریمه شدیم و امسال هم همین اتفاق می افتد. ما مثل پلیس به علاوه ۱۰ هستیم و فقط مدارک را می بینیم. سهیل مهدی همه تذکرات را دادند. این گزارشات به مهدی داده شده و این مدارک همگی مطرح شده است. یا آقایان از مسائل بی خبر هستند یا نمایندگان آنها همه چیز را به آن ها نمی گویند. چه ارتباطی به ما دارد؟

عضو کمیته صدور مجوز حرفه‌ای تصریح کرد: کنفدراسیون فوتبال آسیا خودش شرایط را می داند. خود هواداران هم از شرایط آگاه هستند. دوره برخی کارها گذشته است. مردم این موضوعات را می فهمند. اگر تیم های ما با آبروریزی می رفت بهتر بود یا الان. با افتخار گفتم که رای من منفی است. آیا حیثیت نظام جمهوری اسلامی ایران ارزش ندارد؟ معلوم می شود خائن چه کسی است. مگر می شود برای میل آقایان دروغ بگویم؟  

اولیایی ادامه داد: بنده چون سخنگو هستم، صحبت کردم وظیفه داشتم حرف بزنم. افتخار هم می کنم که حقایق را گفتم. صورت جلسه ها همگی موجود هستند. برخی حرف ها سخیف هستند. همین الان یحیی گل محمدی سرمربی پرسپولیس مصاحبه می کند که بدهی شهرخودرو مشهد را بدهید. من نمی توانستم دروغ بگویم.

وی تصریح کرد: برخی نامه ها را اشتباه بارگذاری کردند. ما نباید مردم را خرج کنیم. برای اخذ مجوز باید یکسری الزامات را به AFC می دادیم. کمیته بدوی حکم سه ماه را نداده است. فرصت سه ماهه بر اساس آیین نامه دوره قبل بود و اشتباه اعلام شد.

عضو کمیته صدور مجوز حرفه‌ای بیان کرد: حرف های پوپولیستی دیگر ارزشی ندارد. صدری در جایگاهی نیست که خط کشی سیاسی کند. باید تجدید نظر کند. من شناخته شده هستم. سال قبل هم کنفرانس خبری داشتیم و همه حرف ها زده شده است. یکی از اصولی که باید انجام می دادیم پرداخت بدهی ها است. روش باشگاه های حرفه ای به این شکل نیست که صدری می داند.

اولیایی در پاسخ به این پرسش که چرا پارسال تیم ها را تایید کرده اند اما امسال نه، گفت: ما سال گذشته هم تایید نکردیم. وزیر وقت سال گذشته به کنفدراسیون فوتبال آسیا رفت و تعهد کتبی داد. ۱۲۰ هزار دلار هم جریمه شدیم.

انتهای پیام/