حضور صمیمی مدیر عامل فولاد خوزستان در خانه مرحوم حاج حسن اهوازی

مدیر عامل باشگاه فولاد خوزستان، « حمید گرشاسبی»  که دوستی بسیار صمیمی با زنده یاد «حاج حسن اهوازی» داشت،  با حضور  در خانه آن مرحوم  و ملاقات با  اعضای خانواده یاد و خاطرات  بزرگ مرد فوتبال و قلم ورزش خوزستان را گرامی داشت.

به گزارش ورزش برخط؛ در این ملاقات «حمید گرشاسبی» خطاب به خانواده حاج «حسن اهوازی» گفت: سالها با پدر شما ارتباط دوستی و برادری داشتم، ایشان یکی از بی نظیرترین مردان تاریخ ورزش خوزستان به شمار می‌آمد  و مطمنا نامش ماندگار خواهد ماند.

وی ادامه داد: حاج حسن اهوازی روزگاری  بازیکن، داور، مربی، مدیر و خبرنگاری بسیار مطرح در فضای ورزش خوزستان و کشور بود و بعدها به یک پیشکسوت ارزنده و صاحب نام فوتبال و قلم ورزش خوزستان تبدیل  شد.

گرشاسپی افزود: در طول سه دهه اخیر همیشه در کارهای مدیریتی ورزشی خودم از تجربیات این پیشکسوت بزرگ به عنوان مشاور بهره‌مند بودم و انصافا بهترین مشورت‌های فنی و مدیریتی ورزشی را به بنده و همکارانم ارائه می‌داد اما هرگز ندیدم و نشنیدم حتی برای یکبار، تقاضای مساعدت شخصی یا دریافت  حق‌الزحمه کند و ایشان را پاک‌ترین  پیشکسوت فوتبال و قلم ورزش می‌دانم ، حیف شد  که ورزش خوزستان از داشتن بی نظیر چنین  مردی  بزرگ و خوش مرام و بسیار مومن و بی‌ریا محروم شد. ورزش خوزستان دیگر هرگز دلسوزی هم چون حاج حسن اهوازی بخود نخواهد دید.

در این ملاقات «حسین اهوازی» فرزند ارشد زنده یاد حاج حسن اهوازی ضمن تشکر از حضور تسلی دهنده مدیر عامل  باشگاه فولاد خوزستان و هیات همراه برای تیم فولاد خوزستان در فصل جدید رقابت های لیگ برتر آرزوی موفقیت کرد.

انتهای پیام/