عليپور سرپرست کميته بازاريابی فدراسيون اسکواش شد

با حکم دکتر «مسعود سليمانی» رييس فدراسيون اسکواش «شهرام عليپور» سرپرست کميته بازاريابی فدراسيون شد.

به گزارش ورزش برخط؛ علیپور که در نخستين اقدام خود پس از ملاقات با رييس فدراسيون  توانست ظرفيت کاری خود را نشان دهد و با پیگيری های خود با انگيزه مضاعف با بخش خصوصی برای حمايت از ملی پوشان ارتباط گرفت، نظر رييس فدراسيون را جلب کرد و حکم مسول بازاريابی فدراسيون اسکواش را بنام خود رقم زد.

سليمانی در زمان صدور حکم وی اظهار داشت: نفرات بسياري برای اينکه رزومه خود را توسعه دهند بدون اينکه قدمی برای حوزه مسئوليت خود بردارند، غالبا به دستگاه‌ها ورود می‌کنند تا به اين مهم دست يابند؛ ولی در اين فدراسيون در يک بازه زمانی اگر افراد نتوانند خروجی داشته باشند جايگزين می‌شوند تا فرصت‌ها براحتی از کف نروند.

 رييس فدراسيون اسکواش افزود: برای شما در اين حوزه پرمسئوليت که دوندگی و خروجی شرط نخست آن است آرزوی توفيق دارم که بتوانيد تمام يا بخشی از رويدادهای فدراسيون را پوشش دهيد که در اين برهه از زمان اين مهمترين ماموريت فدراسيون محسوب می‌شود.

علیپور ضمن تشکر از اعتمادی که رييس فدراسيون به وی داشته است، اعلام کرد همه توان خود را بکار می‌بندد تا بتواند به بهترين وجه ممکن و در کوتاهترین زمان پاسخگوی اين اعتماد باشد.

انتهای پیام/