حاشیه بازی الهلال و پرسپولیس

 بازیکن پرسپولیس محروم شد/ درگیری لفظی نعمتی و لک

مدافع تیم پرسپولیس با کارت زردی که در مسابقه با الهلال عربستان گرفت بازی بعدی تیمش را در لیگ قهرمانان آسیا را در صورت صعود از دست داد.

به گزارش ورزش برخط به نقل از فارس، تماشاگران الهلال عربستان پروتکل‌های بهداشتی را به طور دقیق رعایت نکردند و اکثر آنها بدون ماسک در ورزشگاه حضور دارند در حالیکه برخی از تماشاگران هم ماسک بر صورت دارند.

* محمد کنو بازیکن تیم الهلال در دقیقه 15 دچار مصدومیت شد و برای مداوا از زمین مسابقه خارج شد.

*دقیقه 19 برخورد توپ به دست رضا اسدی در محوطه جریمه باعث اعتراض بازیکنان الهلال شد و آنها اعتقاد به پنالتی داشتند که ساتو ریوجی داور ژاپنی با بازبینی VAR دستور به ادامه بازی داد.

*رضا اسدی بازیکن تیم پرسپولیس در محوطه جریمه الهلال سرنگون شد اما داور در این صحنه هم اعتقادی به پنالتی نداشت و دستور به ادامه بازی داد.

* داور بعد از گلزنی سالم الدوساری تصاویر VAR را برای آفساید نبودن این گل بازبینی کرد که در گوشی داور اعلام شد این گل سالم بوده است.

*داور ژاپنی بعد از اینکه در دقیقه 35 به رضا اسدی کارت زرد نشان داد کارت قرمز از جیبش افتاد که محمد کنو بازیکن الهلال کارت قرمز را به ریجو ساتو داد.

* سالم الدوساری در بازی مرحله یک هشتم نهایی هم به استقلال گل زده بود و امشب هم دروازه پرسپولیس را باز کرد.

* رضا اسدی که یک کارت زرد هم دارد در دقیقه 41 با یک خطای بی دلیل روی موسی مارگا هم باعث اعتراض تماشاگران الهلال شد و هم پرسپولیس را از یک حمله موثر محروم کرد. اسدی با وجود داشتن یک کارت زرد بازهم به داور به دلیل اعلام خطایش معترض شد.

* اسدی در شروع نیمه دوم تعویض شد و جای خود را به احسان پهلوان در ترکیب پرسپولیس داد.

*دقیقه 50 گومیس گل دوم را زد و شادی معروف خود را انجام داد و چهار دست و پا به سمت تماشاگران الهلال حرکت کرد. این گل هم با بازبینی داوران VAR مورد تایید قرار گرفت.

* دقیقه 55 یحیی گل‌محمدی به شدت به داور معترض شد و معتقد بود که خطا روی امیری گرفته نشده است.

* فرشاد فرجی با کارت زردی که در دقیقه 57 گرفت ر صورت صعود پرسپولیس بازی بعدی تیمش در لیگ قهرمانان آسیا را از دست داد.

* سیامک نعمتی مدافع تیم پرسپولیس درگیری لفظی با حامد لک دروازه بان این تیم داشت و از اینکه او توپ را یک ضرب دفع نکرد و به او پاس داد ناراحت و شاکی شد.

مسابقه به سود الهلال در جریان است.

 

انتهای پیام/